eMk0

Vi někdo, z jakeho/kterého filmu nebo serialu je tahle scénka?

Policista nebo detektiv jde spát pravděpodobně v hotelu, po chvilce spánku mu zazvoní telefon(volal padouch ale nepoznal to) že chtěl ráno vzbudit, přitom je stále ještě večer. On vstane a da si kavu nebo i více. Poté mu jeho kolega řekne ze je teprve vecer/noc.

Odpovědi
led

Toto otrepané klišé bolo použité v toľkých filmových scénach od čias Lumiéra do dnes, že samotný zoznam názvov, by presiahol únosný priestor na odpoveď.

Skúste zapátrať po viacerých detailoch.