Akzeret

Jak se jmenuje film o vraždící chůvě?

Film jsem viděla jako celkem malé dítě a před chvílí jsem si na něj vzpomněla. Strašně ráda bych ho viděla znovu!
Jde o to, že rodina se dvěmi puberťáky hledá chůvu. Přihlásí se k nim nějaká stará paní, dělá jim tam chůvu a při tom chce rodinu ochránit. Když u sousedů štěká pes, zlikviduje ho. Když soused na něco pořád nadává, utopí ho v rybníčku. Plno lidí takhle topí v rybníčku (asi) na zahradě, a když si rodina pozve někoho na vyčištění toho rybníčku, utopí je taky. Nakonec se matka od rodiny dozví, že chůva je její matka.
Nevíte někdo? Tenkrát jsem koukala s mamkou, ale taky si nemůže vzpomenout na název. Moc děkuju!! :)

Nejlepší odpověď
Veru15

Univerzální uklízečka :)

Další odpovědi
Emefej

Univerzální uklízečka a hrála jí Maggie Smith (více známá je z filmů o H. Potterovi).