Žanžva

jak se jmenuje film o dívčích dvojcatech hraje se tam podzemni hokej jedna znich si otira nohu o nohu jsou to blondynky?

Vyděla jsem film s dvojčatami. Ve filmu je dovezli na nějakouz nškolu a tam se třeba vymněnily když měla být jedna po škole a ve filmu se hraje podzemní hokej a jedna z dvojčat si nohu utírá o druhou ana konci jedna hraje ten hokej za tu druhou protoze ta první jela do sve stare skoly .kdby jste nekdo vedeli jak se film jmenuje prosim napiste a jsou to blondynky

Nejlepší odpověď
bolak

Možná tenhle > http://www.csfd­.cz/film/312631-hanni-a-nanni/