Lucie Klein

Jak se jmenuje film?

Jak se jmenuje takový zahraniční film o holce která je tlustá a začne se bavit s jedním klukem že své školy a pak spolu začnou mám takový dojem že ji ten kluk připravil o panenství v jedné scéně a pak se asi už neviděli pak vyšel druhý díl kde ta holka má asi dceru s tím klukem a oni se pak zase potkají a dají se dohromady a on ji povede s jinou?

Odpovědi
NoFear

Trochu by mi to přípomínalo S láskou, Rosie. Ovšem nemělo to dva díly (jen to v tom filmě bylo po letech) a nebyla tlustá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.