Bebe2452

Jak se jmenuje film o mladé ženě silnější postavy, která si stále hledala kluka a muži k ní nebyli zrovna příjemní?

Byl o mladé ženě (možná spíš holce), moc dobře si ho už nepamatuji, která si stále hledala kluka. Byla silnější postavy a muži k ní nebyli zrovna příjemní, až jednoho dne potkala kluka, který k ní byl nesmírně hodný, bral ji na různé párty, ale nakonec z toho vyšlo, že ji vlastně jen využil a pak jí opustil. Ona ho poté viděla s nějakou jinou a to ji totálně zlomilo. Měla silné deprese až do té soby, dokud nepotkala nějakou holku. Úplně zanevřela na kluky.

Odpovědi
Ondrej01

Zni to jako Predestination, i kdyz to je sci-fi, ale pribeh sedi.