Kelt

Jak se jmenoval seriál o pirátech z italské produkce?

Tak kolem roku 1975 plus minus 10 let běžel v televizi seriál o pirátech. BYl italský, byly tam šermovačky a jedním z velitelelů byla žena. Od té doby se nic nevysílalo, a já nevím, pod čím bych to měl hledat. Vzpomene si někdo? Děkuji.

Odpovědi
japas

Z té doby mě napadá Sandokan.Jěště existuje italský seriál Piráti,ale ten je z roku 1999.