Avatar uživatele
with.love

jak se dostat ke hraní komparzu, máte někdo zkušenosti?

nemám o prázdninách moc času na pořádnou prigádu a tak mě napadl právě kkomarz, myslím že by mě to i bavilo. něvíte jak se k tomu dostat? máte někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

zkušenosti nemám, jelikož nebydlím v Praze
mohla jsem dojíždět na natáčení filmu z
Pardubic a platili by mi za jeden den 300–500,–Kč
cestovat tak daleko se mi nevyplatí..
Doplňuji:
promiň nevložila jsem odkaz..
https://www.go­ogle.cz/search?new­window=1&site=&sou­rce=hp&q=kompar­z+2013&oq=kom­parz+&gs_l=hp­.1.0.0l10.27295­.30461.0.34631­.8.8.0.0.0.0.177­.1053.1j7.8.0­...0.0...1c.1­.14.hp.8lSkWpYn3f4

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pl4toon

Občas vidím po Praze letáky či reklamy na casting. Teď nedávno zrovna jsem četl někde reklamu na casting do jakéhosi válečného filmu, hledají komparz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Treba sledovať inzeráty, oznamy na konkurzy a hlavne prihlásiť sa a ísť na konkurz.
Šanca je vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zaregistruj se u nějaké castingové agentury. Je to poměrně snadná cesta. Až budou hledat určitý typ, pozvou tě na konkurz. Dostaneš se tak nejen k natáčení filmů a reklam, ale i videoklipů a televiznímu komparsu (publiku) – což už se ale dnes moc nedělá, protože na pořady tohoto typu nejsou peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já jsem registrovaná už mnoho let u jedné castingové společnosti a ještě se mi neozvali. Mno, nemyslím si, že pro to, že bych byla nějak moc ošklivá, ale když vidím, kolik je zájemců, tak se ani nedivím. Při přefocení po několika letech je tam pořádná fronta lidí. Každopádně platíš „zápisné“, každá agentura má jinou výši částky a šance, že by tě vybrali a že doufáš, že již o letních prázdninách, na to snad opravdu rychle zapomeň, zájemců je přehršle

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek