with.love

jak se dostat ke hraní komparzu, máte někdo zkušenosti?

nemám o prázdninách moc času na pořádnou prigádu a tak mě napadl právě kkomarz, myslím že by mě to i bavilo. něvíte jak se k tomu dostat? máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
briketka10

zkušenosti nemám, jelikož nebydlím v Praze
mohla jsem dojíždět na natáčení filmu z
Pardubic a platili by mi za jeden den 300–500,–Kč
cestovat tak daleko se mi nevyplatí..
Doplňuji:
promiň nevložila jsem odkaz..
https://www.go­ogle.cz/search?new­window=1&site=&sou­rce=hp&q=kompar­z+2013&oq=kom­parz+&gs_l=hp­.1.0.0l10.27295­.30461.0.34631­.8.8.0.0.0.0.177­.1053.1j7.8.0­...0.0...1c.1­.14.hp.8lSkWpYn3f4

Další odpovědi
pl4toon

Občas vidím po Praze letáky či reklamy na casting. Teď nedávno zrovna jsem četl někde reklamu na casting do jakéhosi válečného filmu, hledají komparz.

led

Treba sledovať inzeráty, oznamy na konkurzy a hlavne prihlásiť sa a ísť na konkurz.
Šanca je vždy.

Damiana

Zaregistruj se u nějaké castingové agentury. Je to poměrně snadná cesta. Až budou hledat určitý typ, pozvou tě na konkurz. Dostaneš se tak nejen k natáčení filmů a reklam, ale i videoklipů a televiznímu komparsu (publiku) – což už se ale dnes moc nedělá, protože na pořady tohoto typu nejsou peníze.

pusinka50

Já jsem registrovaná už mnoho let u jedné castingové společnosti a ještě se mi neozvali. Mno, nemyslím si, že pro to, že bych byla nějak moc ošklivá, ale když vidím, kolik je zájemců, tak se ani nedivím. Při přefocení po několika letech je tam pořádná fronta lidí. Každopádně platíš „zápisné“, každá agentura má jinou výši částky a šance, že by tě vybrali a že doufáš, že již o letních prázdninách, na to snad opravdu rychle zapomeň, zájemců je přehršle