hajzlik

Jak se dostat do telefonu, který je celý zalitý a je třeba vyměnit dotykové sklo?

Odpovědi
aliendrone

Nejlepší rada v tvém případě je „Odnést do servisu“. Ani se po tobě nebudu vozit za to, žes nenapsal TYP telefonu, ono je to u každého trochu jiné. Téměř jisté je, že s takovou zásobou vědomostí a praxe jakou máš se ti výměna NEZDAŘÍ, nejspíš potentočkuješ i nový náhradní displej. O zbytku mobilu nemluvě.

Ne, není to žádná „atomvěda“, ale chce to prostě svoje. Ale abys neřekl, tak mrkni na YT a zkus vyhledat něco jako

„typ tvého telefonu“ disassemble

apod., tohle často pomáhá, zejména u rozšířených modelů. A pamatuj, děláš to na svoje triko, já ti RADÍM SERVIS! ;) :D :D

anonym

přesně viz aliendrone, tohle je velmi specifická činnost která obnáší značnou zručnost a nutnou zkušenost. Snadno se to dá pokazit. Příště bych doporučil koupit takový telefon, který je SNADNO DEMONTOVATELNY, například XIAOMI MI 9T, ten se vyznačuje tím, že cokoliv je chycenou jen obyčejnými šroubky a cokoliv vyměníte až extrémně snadno včetně displaye, včetně ochranného skla. XIAOMI tak dělá právý opak toho co ostatní výrobci, místo aby servis komplikoval a nutil lidi při každém selhání kupovat nový telefon, servis naopak usnadňují i pro domácí podmínky středně zručného kutila. Viz článek https://www.sve­tandroida.cz/o­pravu-xiaomi-mi-9t-servis-video/