panenka

Jak se dostanu na Husovu ulici v Brně?

Dobrý den zítra jedu se známou do Brna a potřebovala bych vědět jak se dostanem na Husovu ulici v Brně z vlakáču moc děkuji

Nejlepší odpověď
rtepp

Husova ul. je hned u nádraží.

http://www.ma­py.cz/#x=16.607558&y=49­.191148&z=15&d=stre_7928­9_0_1&t=s&q=Hu­sova%2C%20Brno­&qp=16.563336_49­.167674_16.649157_49­.198937_13

Další odpovědi
Michal Kole

Dej si mapy.cz nebo amapy.cz nebo supermapy.cz či maps.google.com zadej bod, kde vylezeš z dopravního prostředku (vlaku, busu) a pak zadej bod adresu, kam máš jít a ono ti to vykreslí cestu, bohužel pouze po silnici.

Je to ve městě, tak by tam mohli být i chodníky. Pokud není chodník tak se musíš držet po levé straně komunikace.

dědapetr

Od nadru(vlakáču) na 12 a nebo 13 šalinu(trmvaj pak jede směr Královo Pole Tehnycký park- druhá zastávka od nádraží.
Nebo jít kolem trati těchto tramvají.