bolak

Jak se člověku vrazí zpátky vyraženej dech?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdy pomůže rána pěstí do zad

Další odpovědi
anonym

Pomine křeč mezižeberních svalů (a/nebo bránice)…
A pokud nepomine samovolně, můžeš mu je „vrazit zpět“ třeba úderem mezi lopatky – případně jej můžeš „zpátky“ vtáhnout – roztažením hrudníku zapažením vzpažmo (rukama postiženého, pochopitelně)…
😉

mojitek

posadit nešťastníka na zem a bouchnout do zad -otevřenou dlaní přibližně 35 cm pod úrovní vršku ramen-. Zkušenost z juda…