Avatar uživatele
michala432

Jak se chovat, aby se člověk nechoval jako tupá kráva?

Zajímavá 0 před 10 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
df

Pokud je někdo tupá kráva a nechce se chovat jako tupá kráva, tak je v začarovaném kruhu, protože tupá kráva se chová jako tupá kráva, protože tupá kráva JE. Pak se nemůže chovat jinak než jako tupá kráva a nemá tím pádem možnost nechovat se jako tupá kráva. Chápeš to?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jsi tupá kráva, nebo nejsi tupá kráva?

Jestliže jsi tupá kráva: nemůžeš se chovat jinak, než tupá kráva do doby, než přestaneš být tupou krávou. Jak může tupá kráva přestat být tupou krávou? Tak, že vidí, že je tupou krávou: to je první krok k tomu nebýt tupou krávou. Další už „přijde samo“.

Jestliže nejsi tupá kráva: pak se jako tupá kráva nechováš, protože se nemůžeš chovat jako tupá kráva, pokud nejsi tupá kráva. Nemůžeš se, tedy, přestat chovat jako tupá kráva, když nejsi tupá kráva.

Nemyslím si, že je v Tvé moci rozpoznat, jsi-li tupá kráva, či-li nic. Ovšem z toho, co já si myslím, nebo nemyslím, nic nepovstává, že. Nicméně souvisle dodám, že podle mého názoru se zde chováš jako tupá kráva, zajímá-li Tě to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Přestaň sem psát své nesmyslné dotazy a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Michalko já si dovolím doplnit uživatele df- výrok platí pro paní Konečnou 💁

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

  1. Respektujte ostatní: Nezabývejte se pouze svými vlastními potřebami a myšlenkami, ale také respektujte potřeby a myšlenky ostatních.
  2. Sebekontrola: Vyhněte se impulzivnímu jednání nebo mluvení. Přemýšlejte než něco uděláte a zvažte důsledky svých činů.
  3. Buďte upřímní: Nechte lži a podvody stranou. Pravdivost a serióznost jsou považovány za projev inteligence a vyspělosti.
  4. Přiznejte své chyby: Zeptejte se na pomoc, když ji potřebujete. Přiznání chyb a učení se z nich ukazuje pokoru a moudrost.
  5. Buďte empatický: Snažte se porozumět pohledům a pocity ostatních. Empatie je základní rys společenské inteligence.
  6. Učte se a rozvíjejte se: Neustálé učení a rozvoj ukazuje otevřenost novým názorům a idejím.
  7. Buďte aktivní: Místo toho, abyste nečinně proplouvali dnem, učiňte kroky k dosažení svých cílů. Ukáže to vaši odhodlanost a ambice.
  8. Buďte slušní: Dobré vychování a etiketa mohou nadělat divy pro vaši image. Zdravé chování zahrnuje zdvořilost, pozitivní postoj a respekt k ostatním.
  9. Buďte pozorní: Klíčem k dobrému chování je být vědom si svého okolí a lidí kolem vás.
  10. Vyhněte se vulgárnímu jazyku: Ovládání jazyka ukazuje maturitu a respekt k ostatním. Pokud chcete být vnímán jako inteligentní a kultivovaný, vyhněte se hrubým výrazům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Tak já doplním moje příbuzná před lety studovala Turbo práva v Plzni / jednou za 14 dnů jela do Plzně / a občas si pěla, Já jsem ta chytrá kráva co studuji v Plzni práva za dva roky doktorát a jdu budovat právní stát.
Takže mistr Elkon a velmistr Filip omlouvám se odborníkům, ovšem tupá použitá mezi politiky, ostrá, chytrá těžko rozeznat nejsem farmář ani expert a můj soused starý štamgast doporučuje. Chladnou hlavu nohy v teple hlídej a svůj mozek nepřepínej, rovněž pomáhá pravidelná nepřerušovaná soulož.

Avatar uživatele
df

Plebs🫡

Nový příspěvek