Kepler

Jak byste se bránili třeba křivému obvinění z vraždy? Nebo jakéhomukoliv jinému obvinění?

Žalobce si obstaral všechny nepřímé důkazy, zaplatil si svědky, policajty, soudce, jen aby tě zničil. Že to jde, o tom svědčí celé dějiny soudnictví, včetně politických procesů všude na světě… Následovaly politické vraždy, „justiční omyly“ apod. Znáte jiné řešení kromě trestu smrti za všechno?

Nejlepší odpověď
Rokio

Přes kvalitního právníka. Nejsem bohatý, ale na právníka mám. Také se budu bránit alibi.

Další odpovědi
anonym

Zaplatil bych si svoje lidi, kteří by tak znepříjemňovali životy svědkům, že by alespoň jeden kápl božskou a zdůraznil, že je to jedna velká korupuční aféra a dodal i další nitky důkazů, se kterými se pak celá aféra začne bořit jak domeček z karet. Soudce a policisté asi uniknou spravedlnosti, ale pokud bude štěstí, tak on nějaký policajt neodolá vyšší nabídce peněz a bude také svědčit v můj prospěch.

anonym

Vezmu si právníka Sokola, ten vysekal jinší hajzly!

marci1

Asi těžko. Nepřátele, kteří by mě chtěli zničit nemám, tak pevně doufám, že se to nikdy nestane. Trest smrti by si asi určitě zasloužili teroristé, masoví vrazi, ale vždycky se může stát, že dojde k justičnímu omylu. Je to těžká, velmi těžká otázka. Soudcům opravdu nezávidím.

Kryšpín

Opálil bych se dostatečně a požádal toho půl amerikána ve vládě a tu dámu z Brna o ochranu

ppíno

..jsem od jak živa alibista, proto částečně souhlasím s odpovědí od Rokio >budu se bránit alibi..právníkům už nevěřím a věřte, že pravdivé alibi jsou neprůstřelné a to může být právník protistrany sebelepší a nic proti vám nezmůže:-)..zdá se to být neuvěřitelné, ale skutečně je to tak..tím nemyslím, že neexistují jiné nezákonné praktiky :-/..

Kepler

Ano, otázka je velmi, velmi složitá. Je absolutně spravedlivý soudce ten, který odmítne miliardové úplatky, nebo ten, který odsoudí svou rodinu k trestu smrti na základě nezvratných důkazů?