vvaasseekk

Můžu nějak zjistit, na koho je vedený účet

Můžu nějak zjistit, na koho je vedený účet, když vím pouze číslo účtu ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Podle kódu banky zjistíš leda u koho je vedený. Víc nic. Je to bankovní tajemství.

Pokud si chceš pročíst více, tak se koukni tady http://www.om­lazeni.cz/jak-zjistit-komu-91-155625-0.html

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Jednou po obchodu, kdy jsem byl okraden jsem také sháněl jméno. Nakonec jsem to vyřešil takto: zašel jsem do banky (české spořitelny) a že bych potřeboval vložit pár kč na účet Tomáše Novotného (například) a dal jsem jí číslo účtu, ona mi slušně odpověděla, že je to na jméno XY jestli to mám správně – říkám, sakra to je zas jinej, tak já ještě příjdu a bylo to :)

Ale stejnak jsem těch jmen našel po čr spousty 😁
Doplňuji:
jj, záleží na lidech – ale nedávno když jsem byl třeba na OSSZ tak mi dali výpis za předchozí rok a to i bez toho, že by chtěli občanku nebo cokoliv, stačilo jim jméno a rodné číslo – mazec

Mapel

KdoSiOdJinud je šikulka, ale záleží na lidech za přepážkou. Správně by měla odpovědět, že to jméno nesouhlasí. Takto většinou odpovídají. Záleží na tom kolik měli průšvihů. Oficiálně jen žalobou k soudu.