jm8570

Prosím po jaké době je možné vymazat trestní rejstřík. jm8570

Doplňuji:
Byl jsem odsouzen na 9 měsíců a teď nemohu sehnat práci všude chtějí čistý trestní rejstřík. Prý jde požádat o vymazání, po jaké době? děkuji jm8570

Nejlepší odpověď
anonym

Zadejte si otázku do vyhledávače. Je tam 29 odkazů na stejné téma.

Jak si zažádat o vymazání trestu z rejstříku? ČR i SR | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/­.../jak-si-zazadat-o-vymazani-trestu-z-rejstriku-cr-i-sr
Jak si zažádat o vymazání trestu z rejstříku? ČR i SR | Odpovědi.czAhoj, zajímalo by mě, jak a kde si mohu o toto zažádat, slyšela jsem, že to je možné. Poradíte někdo?

www.odpovedi.cz/­.../jak-si-zazadat-o-vymazani-trestu-z-rejstriku-cr-i-sr
výmaz z rejstříku trestu | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/vymaz-z-rejstriku-trestu
výmaz z rejstříku trestu | Odpovědi.czDobrý den prosím chci se zeptat,zdali při amnestii ktera je platná od ledna 2010 se vymažou i záznamy z rejstříku trestu?jedná se mě o to že výkon trestu byl …
www.odpovedi.cz/o­tazky/vymaz-z-rejstriku-trestu

Další odpovědi
zzzzz

5 let je potřeba žít řádným životem, pak lze rejstřík na vlastní žádost vymazat. Pokud byl trest pouze podmíněný, rejstřík se maže ihned po ukončení podmínky. Zajděte si na probační a mediační službu, tam Vám jistě poradí.