poa.li

Jak se bráníte nepříjemným, obtěžujícím myšlenkám? Díky..

Nejlepší odpověď
Terryle

Zabavit se – psychicky nebo fyzicky. Když správně fyzicky staháš tělo, nemá ani hlava energii přemýšlet.
Nebo si najít psychickou aktivitu, která ti obtěžující myšlenky nedovolí. Já většinou v hlavě tvořím nějakej příběh, přehrávám si ho jako film. Účinkuje to docela dobře :o)

Další odpovědi
anonym

Věšinou jdou nepř. myšlenky,úvahy vytěsnit.
Ale stejně se TO někam v hlavě uloží a podvědomí je někdy dost průšvih.
Ideální je zřejmě problémy vyřešit.Vím,to jsou takové kecy,někdy to prostě nejde jinak.

Elk

Zaměstnám se nějakou prací, uklízím, dělám si pořádek ve fotkách, nebo si zahraju na kytaru. Taky je dobré se projít se psem, či vrazit na kole – je to individuální.