dust8

Jak se asi cítí pacient nula, když ví, že vyvolal světovou pandemii?

Nejlepší odpověď
Drap

Necítí se nijak, protože netuší že je pacient nula. Pokud tedy ještě žije.

Další odpovědi
Reezo

Jestli přežil tak je asi rád, že žije. Upřímě by mi to bylo úplně fuk, kdybych byl pacient 0 a přežil bych. Ten první nakažený se nenakazil ze své vlastní vůle a nemohl vědět že je přenašeč, dokud se nešel nechat někam vyšetřit.

Edison

Otázkou je, jestli to osobě ví. Sice mohl být někdo první, ale od něj se to rozšířit nemuselo. Mohlo se to rozšířit třeba od druhého, třetího…

Kepler

Pravděpodobně si znovu smutně uvědomil, že nula je nejmocnější číslice.

Hufnágl

Tluče hlavou do zdi a sám sebe se ptá: Proč já žral toho netopýra?!

Rokio

Velmi pravděpodobně už nežije.

Domnívám se, že když žil, tak mu bylo líto, že nakazil další lidi a virus se šířil dál, až se z něho stala pandemie.

Jisté ale je, že nikomu nechtěl ublížit.