orestez

Jak sbalit pracovnici v bance, do které mě pozvala na pohovor – nabídky?

Je oproti mě velmi mladá, bohužel už je vdaná. Ale ona mi tam bude nabízet změny a něco vysvětlovat, přinese i kávu, pracuje na Jánské 6. Chtěl bych jí říct, že se mi moc líbí, že bych ji miloval každý den a noc. Co s tím, jde to na ofiku schůzce?

Nejlepší odpověď
Drap

Jde všechno, pokud to umíš.Zádný universální recept ale neexistuje. To musí každý sám nějak iprovizovat.

Další odpovědi
dudu

Kdysi jsem sbalil nynější manželku – tehdy pracovnici banky. Tvrdí, že jsem ji ukecal.

EKSOT123

V životě nevěř tomu, kdo klame, ale nezklam toho, kdo ti věří!

Farmář přichází nečekaně domu dřív. Vejde do ložnice a tam najde v posteli svojí ženu se zahradníkem, jak si to rozdávají. Neváhá ani chvíli a přetáhne muže lahví po hlavě. Když se zahradník probudí z bezvědomí, uvědomí si, že je ve stodole, nahý a jeho penis je připevněn ve svěráku. O kousek dál vidí farmáře, jak brousí dlouhý nůž. „Proboha, přece mi ho neufikneš! To bylo jen jednou, už se to nikdy nebude opakovat. Nemůžeš mi ho uříznout!“
Farmář se na něj jen šklebí a klidným hlasem praví: „Ne, to bych ti neudělal. Já tě tady teď nechám, i s tím nožem a jdu zapálit stodolu.“