Eda696

Jak sbalit holku po nekolika marnych pokusech?

Dobry den, uz tri roky se mi libi o rok starsi holka. Byli jsme venku a dali jsme si pusu, stravili jsme spolu spoustu hezkych chvil. Ted jsme si dlouho nepsali, ale zacali jsme no a diky tomu mi zase vlezla do hlavy. Iz jsme ji parkrat nadhazoval, jestli by semnou nechtela chodit, ale vzdy se z toho nejak vymluvila. Chtel bych to naposledy zkusit, hodne pro me znamena tak to nechci naposledy zkazit. Dekuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
Hlada

Přestaň virtuálně snít a normálně ji zavolej nebo se s ní sejdi. Jestli ale jasně dala najevo, že nemá zájem, tak to respektuj. Hučení do někoho je otravné oboustranně.

Další odpovědi
aliendrone

Říkávalo se „áerjéčkem“, alespoň to platilo pro ajťáky. Pche, minulost! Dnes spíš přichází v úvahu ZIP nebo RAR. Abych pořádně nakrknul linuxáky, tak schválně neuvedu žádný často používaný formát na této platfomě. Sranda musí být! ;) :D :D

anonym

áerjéčkem> na linuxu se hodně používá i RAR a ZIP, je to univerzální platforma která si neselektuje co bude podporovat a co ne, prostě podporuje práci s tím co se používá 🙂 a to je i na linuxu naprosto běžně RAR i ZIP

anonym

ono se to ale i blbě vyslovuje GZ, BZ, BZ2, 7Z, LZMA … paradoxně jediná z těch zkratek která se ještě vyslovit dá je TAR a ten nekomprimuje vůbec, jen balí 🙂

anonym

jinak sry aliendrone že jsem se toho chytl, prostě mne to zaujalo víc než původní dotaz 😁