Avatar uživatele
Eda696

Jak sbalit holku po nekolika marnych pokusech?

Dobry den, uz tri roky se mi libi o rok starsi holka. Byli jsme venku a dali jsme si pusu, stravili jsme spolu spoustu hezkych chvil. Ted jsme si dlouho nepsali, ale zacali jsme no a diky tomu mi zase vlezla do hlavy. Iz jsme ji parkrat nadhazoval, jestli by semnou nechtela chodit, ale vzdy se z toho nejak vymluvila. Chtel bych to naposledy zkusit, hodne pro me znamena tak to nechci naposledy zkazit. Dekuji za odpovedi

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Přestaň virtuálně snít a normálně ji zavolej nebo se s ní sejdi. Jestli ale jasně dala najevo, že nemá zájem, tak to respektuj. Hučení do někoho je otravné oboustranně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Říkávalo se „áerjéčkem“, alespoň to platilo pro ajťáky. Pche, minulost! Dnes spíš přichází v úvahu ZIP nebo RAR. Abych pořádně nakrknul linuxáky, tak schválně neuvedu žádný často používaný formát na této platfomě. Sranda musí být! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

áerjéčkem> na linuxu se hodně používá i RAR a ZIP, je to univerzální platforma která si neselektuje co bude podporovat a co ne, prostě podporuje práci s tím co se používá 🙂 a to je i na linuxu naprosto běžně RAR i ZIP

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ono se to ale i blbě vyslovuje GZ, BZ, BZ2, 7Z, LZMA … paradoxně jediná z těch zkratek která se ještě vyslovit dá je TAR a ten nekomprimuje vůbec, jen balí 🙂

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jinak sry aliendrone že jsem se toho chytl, prostě mne to zaujalo víc než původní dotaz 😁

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek