Jan Novák

Jak s mračítkama na octavii 3?

Zdravím!
Nevím, jestli to tady už někdo neřešil, ale jak je to s mračítkama na Škoda Octavia 3 na halogenech? Co na to na STK a co na to “Pomáhači a chrániči”? U xenonů to snad takovej problém není, jestli to chápu dobře, ale co u těch halogenů? Nebo je to stejný “problém”? = zakrytá činná (aktivní) plocha světlometů… Díky předem za názory a zkušenosti…

Nejlepší odpověď
Schluker

Je to nehomologovana uprava, vozidlo s ni neni zpusobile pro provoz na pozemnich komunikacich. Se vsemy dusledky, ktere to nese. Neni lepsi poridit si jina svetla nebo rovnou jine, hezci auto? Tahle forma tuzingu mi prijde usmevna.

Další odpovědi
nyjono

Mně přijdou zbytečný. Za ten miniefekt to nestojí.

SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.