FlAsh_7

Jak „rozvést“ trapné ticho s holkou?

Jak „rozvést“ trapné ticho s holkou? O čem se bavit?

Nejlepší odpověď
Kelt

Chytrý chlap nahodí udičku a nechá mluvit tu holku. Hlavně se musí tvářit, že ho to zajímá, občas něco poznamenat, aby se ona utvrdila, že je důležitá a že má posluchače. Téma může být různé, důležitější je to, jak komunikuješ. Protože existuje stovka způsobů, jak o něco požádat a kvůli něčemu ve tvém chování to nemusíš dostat. Záleží na tónu hlasu, postavení těla, postoji , výrazu v obličeji, dýchání, výběru slov a pod. Určitě ta holka není z jiné planety, tak asi máte něco společného – školu, kurs, jste z jednoho města atd, takže témata mohou být od cestování, zájmy , rodina, filmy, až po vztah uklízečky anglické královny k synovi komorníka.

Další odpovědi
annas

Když nemůžete najít téma i požádejte ji, , ať vám poradí, jak se zbavit kuňkání, jak nemluvit potichu, jak získat větší jistotu při mluvení, zkrátka mluvit a mluvit.

Sem jste vkládal hodně otázek, takže bych s ní diskutoval a vyslechl její rady na to, co vás tíží.

Pokud nemáte nic společného – filmy, knihy, sport atd. začněte nejdříve hovořit o počasí jak to dělají Angličané, a pak pokračujte o něčem jiném.

Musíte na téma přijít sám, neznám vaše zájmy kromě toho, co se zde uvádíte.

Opakuji, diskutujte o tom, na co se pravidelně ptáte. Třeba najdete společnou řeč.

ivzez

Další otázka na (téměř) stejné téma!

Základem je zdravé sebevědomí a s každým (včetně dívek) se bavit
o tom, co zajímá oba dva. Jinak půjde o monolog (ne o rozhovor).

Hlada

Stačí se na něco zeptat a pak po každé čtvrthodině dodat něco ve smyslu: Jo? Vážně? To je super! Bezvadné! To si myslím také a pod. Vystačíš s tím na několik hodin a budeš všude chválený, jak je možné si s tebou úžasně popovídat.

zjentek

Přestat se verbálně projevovat, jedině tak se rozvádí trapné ticho.

zjentek

Dnes byla sobota a zde na serveru se ani neukázal uživatel dust. Když mrknu na historii nástěnky, dalo by se obrazně říci, že zde dnes nastalo „trapné ticho“. Někdy může být též žádoucí.