iceT

Jak rozšířit místo?

Mám hru na konzoli PS3 a hra nejde spustit-na obrazovce se ukáže,že potřebuju místo nejméně 708 mb.
Jiná hra potřebuje nejméně 2560 kb a bez problému se spustí.
Mám v tom trochu chaos,nevím jak uvolnit místo,protože na HDD je uložená jen jedna ještě nedohraná hra,ta moc místa nezabírá.
Ale pak je zde ještě kolonka Sbírka trofejí,v odka­ze,který uvádím je hrubý popis toho,k čemu to slouží,ale není nikde zmínka,jak tuto sbírku odstranit.I když si nejsem jistá,jestli by to odstranění k něčemu vedlo.
http://manual­s.playstation­.net/document/cz/ps3/cu­rrent/game/trop­hy.html

Věděli byste poradit jak na to?Děkuji.
Doplňuji:
Právě že tam už není co smazat!

Odpovědi
Reuef

pokud hra vyzaduje 708 MB tak proste musis neco smazat aby tam tech 708 bylo…

P.T.

Mrknout se do fotek, videí, hudby, jestli tam něco není, co by mohlo zabírat místo. Jestli nemáte stažená nějaká dema z netu nebo cokoliv podobného. Pokud ne, tak smazat nedohranou hru a dohrát ji později. Trofeje nezabírjí skoro nic…