Kalim_YT

Jak rozproudit krev když stojím v pozoru?

Existuje nějaký způsob jak rozproudit krev v těle když stojím pár hodin v pozoru?

Odpovědi
led

Pár hodín v klasickom pozore, kedy celé telo je strnulé a pevné ako drevo? ako viem, strážne služby, „nehybné“ stojky na mieste, v pravidelných intervaloch vykonávajú uvoľňovacie cvičenia, napríklad „spartakiádu so zbraňou“, okrem toho sa v pravidelných intervaloch strážne smeny striedajú (takto to mám odpozorované už desiatky rokov v rôznych štátoch sveta)
alebo ide o tzv. strážny pozor pri dverách sály, vstupe do paláca. Kedy postupne pomaly nebadane prenášate váhu tela raz na jednu raz na druhú nohu? A to nehovorím o ležérnom pozore, kedy navonok síce vyzeráte ako napnutá tetiva, ale vaše svalstvo je uvoľnené, a v nepravidelných intervaloch ním cvičíte a myšlienkami kdesi na pláži pozorujete krásu nevídanú, či krásne devy na námestí pred palácom (stojka na Vyšehrade) aj keď prirodzene to nebadane pozorujete potencionálnych útočníkov…
Skúste rozcvičiť nevidené časti tela. Napríklad prsty na nohách, prenášať váhu z nohy na nohu, napnúť svalstvo raz v jednej ruke, následne v druhej. Spojte to s dychovým cvičením. Všetko pekne pomaly a nebadane, Dá sa to.

xiperio

Představovat si nějakou erotickou scénu. Ona ta krev se nahrne i tam…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.