Avatar uživatele
Fakes147852

Jak říct rodičům, že jsem bisexuál?

Já mám totiž kluka a nikdo to neví, je nám totiž 15 let a nevíme jak to říct rodičům

Zajímavá 0 před 748 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Divný, asi před dvěma lety ti bylo taky 15, před dvěma týdny jsi chodil do 7. třídy a ani ne před týdnem jsi byl na SŠ na intru.
Jak to děláš? Ty fejku.
A taky máš nějakou úchylku na chození venku bez bot, když si pravidelně zapomínáš boty (vzhledem k 10+ stejným/podobným otázkám).

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

česky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A proč nejsi třeba homosexuál? Ještě to rozmysli, vychytej mouchy, než budeš blbnout hlavy dospělým, jasný?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Nech si to pro tebe, to že střídáš dírky nemusíš nikomu sdělovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BLpavel

Počkal bych na vhodnou příležitost, aby to nebylo ve spěchu a předem si připravil, co přesně chceš říci.
Vhodný začátek může být třeba “ rád bych se vám svěřil s něčím pro mě velmi důležitým “ .

Hlavně žádný strach, pokud tě mají rodiče rádi určitě to příjmou, bisexualita už dnes v podstatě není nic neobvyklého ani nic, s čím by se musel člověk skrývat.

Sám jsem si nedávno prošel něčím podobným, svěřil jsem se rodičům že jsem pedofil, držel jsem to v sobě dlouhá léta a rozhodně jsem rád, že jsem do toho šel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirek Darvas

A ví ten kluk že si vyhodil svoje boty a už žádné nechceš no ty bílé ponožky už vypadají hrozně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

To, je-li nebo není přítomen nějaký druh sexuální orientace, může být velmi obtížné sdílet s lidmi, které máte rádi, zejména s rodiči. Zde je několik kroků, které by vám mohly pomoci:

  1. Příprava: Nejprve si připravte, co chcete říct. To může zahrnovat praktikování s přítelem, psaní dopisu, který můžete předčíst, nebo jednoduše promýšlení vašich slov předem.
  2. Najděte vhodný čas a místo: Vyberte si klidné a soukromé místo, kde byste svým rodičům mohli o své sexualitě říci. Ujistěte se, že máte dostatek času na to, abyste s nimi mohli o tomto tématu podrobně diskutovat.
  3. Buďte vyvážení a sobě věrní: Pokuste se vyhnout přílišným emocím, abyste své myšlenky co nejlépe vysvětlili. Být otevřený a upřímný vůči rodičům může pomoci jak vám, tak jim lépe pochopit vaši situaci.
  4. Přímý přístup: Řekněte jim přímo, co cítíte a jak se identifikujete. Například: „Mami, tati, chtěl bych s vámi o něčem mluvit. Jsem bisexuál a teď chodím s klukem. Miluji ho a je pro mě důležité, aby to věděli. Doufám, že mě budete podporovat.“
  5. Buďte připraveni na jejich reakci: Reakce vašich rodičů může být různá. Mohou být překvapeni, smíšení, zmatení nebo dokonce naštvaní. Pokuste se zachovat klid a odpovídejte na jejich otázky s pochopením. Je možné, že budou potřebovat čas, aby se s touto informací vyrovnali.
  6. Poskytněte jim informace a zdroje: Je možné, že vaši rodiče budou chtít vědět více o bisexualitě. Poskytněte jim nějaké zdroje, které by jim pomohly lépe porozumět vaší sexualitě.

Pamatujte, že je důležité být upřímný a otevřený. Vaše štěstí a pohoda jsou na prvním místě, takže se ujistěte, že se cítíte pohodlně a bezpečně při sdílení této části svého života.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

zjentek: Bisexuál je lepší než homosexuál.

Avatar uživatele
Fakes147852

Pane bůh to ano, ale aby nebyli na mě naštvaný

Avatar uživatele
_Bůh_

to neovlivníš fomrulací

Nový příspěvek