OwO

Jak říct mamce, že mě nebaví chodit do kroužku?

Ahoj, už 7 let chodím na výtvarnou výchovu do ZUŠ. Do 5 let co tam chodím to bylo super, ale od 6 a 7 už mě to ukrutně nebaví s nechci už tam ani chodit. Bojím se to říct mamce protože si myslím ze si bude myslet že to je blbost.

Díky

Nejlepší odpověď
led

Zjevně si ve věku puberty, kdy přicházejí jiné zájmy.
Řekni jí pravdu, proč nechceš chodit do kroužku. Nemá význam si vymýšlet.
Ale když si tam vydržel / vydržela tak dlouho, je škoda s tím přestat. Nemusíš to přece dělat jako profesi.

Další odpovědi
elkon

Když tě to nebaví, tak jí to řekni. Nebo tátovi, jestli to bude lepší. Ideální by bylo, chtít chodit na něco jiného. Nebo dělat nějaký sport.

Čecho_slovák

Pokud je mamka Češka, tak česky, pokud Maďarka tak maďarsky.
Mamka bude sice láteřit, že vydala spoustu peněz na tvůj kroužek, ale určitě to pochopí.

nyjono

Dej jí přečíst tuto otázku.