Avatar uživatele
Justin1

Jak řešíte problémy, se kterými se vám nedaří hnout?

Občas se potýkám s nějakým problémem, se kterým se mi nedaří pohnout dřív, než vyčerpám svou trpělivost potřebnou na to, abych se pokoušel s ním pohnout. Jak si pomůžu k tomu, aby mě nedostatek trpělivosti nebrzdil v hledání řešení?

Když se s někým radím, bývá někdy i to náročné na trpělivost, protože dá práci se ho vyptat na všechno tak, abych věděl všechno potřebné a všechny potřebné souvislosti a abych si z toho na své straně poskládal tu představu, kterou si o tom vytvořil on.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, jirka F, Kepler před 1201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nejdřív se snažím dohledat iformace, týkající se problému. Pokud to nestačí, požádám o pomoc přátele, přinejhorším si zaplatím i odborníka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NoFear

Nadchni se pro to, i když tě to třeba nebaví. Pak už si poradíš. Člověk to vždy pak jde nějak přirozeně s tím zápalem, jde mu to snadněji, rychleji chápe, sám si o tom něco vyhledává a rád. Hlavně si nehnus to, co děláš (nebudeš to dělat dobře). A pokud nemůžeš jinak, tak to nedělej a změň. Dělej něco jiného.
Nekomu něco může trvat dýl (každý je jiný a ani to neznamená, že kvůli tomu někdo hloupější, než někdo jiný. Někdo může mít jen problémy s koncentrací nebo jiné problémy). Najdi si o tom inforamce někde jinde pokud to jde – když necheš obtěžovat ostatní. Nemusíš mít přece o věcech zcela stejné představy jaké má někdo jiný.

Upravil/a: NoFear

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Trpělivost růže přináší. Podle mne je to jediná cesta, která je nutná pro nějakou spolupráci. Občas to chce zatnout zuby „vydržať“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

„Víc hlav víc ví.“ A vracet se k problému opakovaně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek