PanTauTau

Jak řešíte momentální vedra?

Nejlepší odpověď
quentos

Vychlazeným pivem a jeho ovocnými náhražkami (v životě jsem nevypil tolik radlerů a chmelových limonád jako za poslední měsíc), zmrzlinou, nanuky a studenými sprchami. Otevřená okna ve všech místnostech…

Další odpovědi
Drap

Nijak, počkám až pominou. Občas si zajdu k řece vykoupat se a jinak tomu nechávám volný průběh.

Rokio

Doma máme větrák a levnější klimatizaci.

nyjono

Klimatizací, ventilátorem, stíněním, omezeným pohybem na slunci, pitným režimem, některými organismus ochlazujícími potravinami, …

quentos

Všechno, co uvádím, jsou však dost krátkodobá řešení. Většinu času chcípám…