cappuccino

Jak reagujete na negativni naladu Vasich znamych? Nechate se strhnout nebo to ignorujete?

Odpovědi
Rokio

Nenechám si jimi náladu zkazit. Budu mít pořád dobrou náladu, i když moji známí trpí.

Ametyst

Respektuji ji a chápu. Opravdu dnes není příliš nad čím jásat. Neovlivní mě to, protože doby, kdy jsem druhým dělala vrbu, mě naučily, jak se uchránit.

elkon

Nepřebírám nálady druhých, nemá-li někdo náladu, je lépe vyhnout se mu. Konverzace by nikam nevedla.

cappuccino

Mne se uz nekolikrat stalo, ze se zabava nekdy zvrtne a nekdo zacne resit politiku nebo na neco nadavat.
Ja nemam rada, kdyz nekdo takhle zkazi dobrou naladu! Stejne se vetsinou nic nevyresi!!