Avatar uživatele
Kryšpín

Jak reagovat na nervní úřednici při požadavku o placený úkon?

Na MÚ jsem potřeboval potvrdit plnou moc, najdu patřičné číslo dveří které jsou otevřené, tudíž jsem z boku vše nepřečetl. Pozdravím dobrý den, jsem tady dobře pro ověření podpisů, pěstěná dáma a vrstev makeupu výstřih proklatě nízko neurčitého věku ťukající něco do mobilu, máte to česky napsáno na dveřích odložila mobil a zírala. Nerad přicházím do konfliktu a narušení osobní rovnováhy provedl jsem čelem zad a odešel na PÚ. Na obranu dámy, nejsem lázeňský švihák, rovněž dáma byla o více jak generaci starší a byl to tam moderní kutloch, skoro zlaté kliky, zdobené dveře a.p. ale přímo pod střechou teplota dle odhadu 35 stupňů, klimatizace otevřené dveře.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1693 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Asi nějak takto: „Madam, je hezké, že je to česky, ale bohužel mému zraku jest toto skryto, jelikož nápis je na dveřích, jenž jest z druhé strany otevřených dveří mým očím skryt. Dostavím se tudíž, až budou dveře zavřeny a nápis v českém jazyce nebude mému zraku skryt a znovu vás rád uvidím“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Proč chodíš na úřad, plnou moc ti ověří na CzechPointu, čili na poště.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… v klidu bych jí řekl, že na mé oči sice možná česky, ale písmem malým a počkal bych, zíraje na ni, a povídajíc si pro sebe něco o lidech, co jsou placeni z našich daní, než se mi bude věnovat … funguje to, vyzkoušeno …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Výstřih proklatě nízko…Nebude to nakonec příčina nezdaru při úředním jednání?Nesou­střednost a roztěkání může být následkem přehlédnutí nápisu na dveřích.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mile a s úsměvem. (Vyzkoušeno.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek