zjentek

Jak reagovat, když mám potřebu přispět do diskuse u otázky Michala Kole? Pomůže „čerstvá“ diskuze ještě i někomu jinýmu?

Otázka k otázce zemřelého přispěvatele.

Pro admina: otázka dobré mravy neporušovala a ani jinak zásadám kodexu neodporovala.
Žádám o její obnovení. Zjentek.

Nejlepší odpověď
Drap

Těžko odhadovat, kterou otázku máš na mysli. Pokud by příspěvek mohl pomoci více lidem, tk smysl má. Spíš je tady problém ten, že ho už nikdo nebude číst. Zkus se o své znalosti s ostatními podělit jiným způsobem.