12kolemjdouc

Jak prozit zivot

Chci ho prozit na maximum. Potrebuju tipy.

Nejlepší odpověď
elkon

Chovej se tak, abys se nemusel za svůj život stydět. Dělej práci užitečnou, ale která tě baví. Najdi si pro volný čas koníčky, které tě budou zajímat. Své děti vychovávej tak, aby z nich nevyrostli grázlové.

Další odpovědi
paul1

Odpovím (aspoň částečně) básní od neznámého autora:

Nesnaž se utéct, čas si tě chytí,
vlasy ti protká stříbrnou nití.
Předá ti radost i zklamání z lásky
a pak ti na tváře nakreslí vrásky.

Zbytečně vzdoruješ, marníš své síly,
každý z nás jednou dojde až k cíli.
Nesnaž se změnit to, co už nejde,
ze všeho špatného dobré vždy vzejde.

Mám tady pro tebe na štěstí návod,
s časem si nikdy nedávej závod!
Žij teď a tady, život je krátký,
postupuj vpřed a nekoukej zpátky.

Neboj se ničeho, jdi klidně spát,
stane se jen to, co má se stát.
Ten zákon platí pro každého z nás,
všechny nás jednou dožene čas.

zjentek

Tak běž třeba někam ven. Někam, kde lidská ruka ještě moc nezasahovala/ne­řádila. Totiž tam, kde zasahovala lidská ruka, se dobře cítit nebudeš (pokud nejde zrovna o arboreta či jiné zahrady a parky). Mnohem více se budeš cítit dobře tam, kde je flora a fauna*.

*To je ta věc, která je z pohledu člověka nebezpečná, škodí mu a ubližuje.

Justin1

Dělej něco, co tě naplňuje. Neobětuj svou budoucnost kvůli tomu, aby sis užil současnost.

marci1

Poznání času, sebe sama a svého cíle – to jsou podle mé zkušenosti a pozorování věci, které mi pomáhají žít plně, na maximum, a najít, co to konkrétně znamená pro mě. 🙂

https://inlife­blogs.wordpres­s.com/2019/04­/24/jak-prozit-zivot-na-max/

Jiří Bohumil

Řečeno zjednodušeně – hlavně „smysluplně“. Aby, až Ti bude toliko co mně, aby jsi nelitoval ničeho, co jsi v životě prožil a udělal. 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

AlfonzSP

Dej si na 365 digi detox a uvidis co to s tebou udela.