Amy9898

Jak provést zahřátí ocelového válečku o teplotě 80 stupnů?

Nejlepší odpověď
Drap

Dát ho na zdroj tepla, který má více jak 80 stupňů a váleček se ohřeje.

Další odpovědi
huxa

tak, že jej dáš na něco teplejšího

mosoj

Záleží na velikosti , umístění a možnosti manipulace.
Pokud s tím nejde manupulovat použij kapesní plynový hořák, jestli to není veliké stačil by i plynový turbozapalovač.
Doplňuji:
http://www.con­rad.cz/plynovy-mikrohorak-700-c-provoz-15-min.k433586?ic­c=category-carousel-2level&icn=topsell-pajeci-technika

anonym

hodit ho do olejové lázně která má 80° C a chvíli ho tam nechat, po vytáhnutí bude mít 80° C, teplota lázně se dá změřit teploměrem pro zavařování

honza19hk

tak třeba indukčně, letlampou,autogenem atd…Teplotu změříš laserovým teploměrem.