ReHu

Jak provést věnování na láhev?

K významnému výročí a protože sekt oslavenci chutná, jsem chtěla nechat vygravírovat gratulaci na láhev.
Co nevím, zda nechat na láhvi nálepku, pak se mi to zdá přeplácané (vpředu nálepka a vzadu věnování), nebo nálepku odlepit, nechat jen tu nahoře a na láhvi mít pouze gravírovaný nápis.
Cca 1 – 2 věty, datum, podpis. Asi.
Za názory díky.

Nejlepší odpověď
johana 56

K různým výročím se na darované lahve oblíbebého pití dají sehnat samolepky.,kterými se přelepí původní viněta..Jen je třeba vybrat správnou a vyhovující formulaci.
Mně ttrochu ‚naíchla‘ mladší sestra,když jsem si na lahvi mého oblíbeného sektu k 50-nám od ní přečetla ‚pre staré korytnačky‘ (želvy).
Doplňuji:
Jen zmíním pití a chybí mi písmenka))

„..oblíbeného pití..“

Další odpovědi
zzzlatokopka

Pokud je na te vrchní nálepce o co se jedná, tak tu spodní klidně odstaraň:-)

ReHu

johana 56 > díky, určitě se bude hodit, kde jsi je viděla?
Tetě bylo 80 a ač je fit a plná energie, gravírování či broušení se bude asi hodit víc.
Chci to zadat fi Žubor.

johana 56

Samolepky mívají některá papírnictví,viděla jsem i v prodejnách s tapetami.Nedávno jsem kupovala lahev k jubileu pro známého,ve specializované prodejně tuto možnost sami nabídli.

ReHu

zzzlatokopka > je. Teta má ráda Bohemku, tak jsem koupila tu a ještě do zálohy Templářské sklepy, který mi přijdou jemnější 🙂.
U obou láhví je hrdlo s pěnou nálepkou 🙂

zzzlatokopka

tak ta spodní je zbytečná.