Jennie

Jak prosím vyjádřit staršímu muži můj zájem? Nikdy jsem nedělala první krok já a bojím se, že se mi akorát vysměje.😕

Ale ráda bych, aby to věděl a já to nedusila v sobě…, děkuji za rady

Nejlepší odpověď
Kepler

Zkus upřený pohled a úsměv – to je jasný signál. Dovtipnému muži dojde, která bije. Pokud nebude reagovat, nemá zájem, nebo mu to nedojde. Tím nic nezkazíš.

Další odpovědi
Dochy

Pokud alespoň trochu stojí za to, tak se smát nebude. Pokud ano, jeho škoda, víc to neřeš.

paul1

Není třeba se bát, nejlepší je to zkusit a člověk uvidí, na čem je. Přeji hodně zdaru, ať Vám to vyjde

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.