janča janina

Jak propagovat svou hudebni skupinu?

S kamaradkami jsme si zalozily divci peveckou skupinu Swaggies. Natačime videa s cover pisničkami např.: what makes you beatiful, shody z nebe,…
Posilaly jsme naše videa i do televize, kde nam rekly, ze budeme dobra hudebni skupina, ale musime spojit vice přatel. Ja hraju na kytaru, moje kamaradka Martina na piano a Milena na kytaru a bici. Mame vlastni facebook kde se nam dostava slusny ohlas,, ale porad to neni ono. Poradite prosim nekdo.

Nejlepší odpověď
AK

Musíte se co nejvíc zapojovat do akcí. Nejprve nějaké menší – třeba zahrát při nějaké příležitosti ve škole. Pak třeba zahrát na nějakém menším městském fesťáku. Nebo v nějakém klubu. Všechno je ale nejprve potřeba dělat zdarma a pro radost, investovat do toho své, aby lidé o vás získali povědomí. Pak už to půjde samo.

Další odpovědi
DaniSimk

Zkuste YT

anonym

A co takhle poslat svoje video do televize Šlágr…jenže tam spíše chtějí kapely, které hrají české písničky a nic v cizím jazyce.