ta neznámá

Jak přestat s nervozitou ve vztahu?

Doplňuji:
Jsme spolu skoro měsíc a ještě jsme si nedali pusu, neobjali se a nedrželi se za ruce. Jde o to, že oba dva chceme něco udělat, ale bojíme se a jsme nervozní. A já bych už s tím chtěla skončit a udělat další krok.

Nejlepší odpověď
anonym

…„Jde o to, že oba dva chceme něco udělat,“..
😉
Šmarjáááá – tak to „něco“ udělej/te, ne???
Já, když něco udělat chci, tak to prostě udělám… A když nechi, tak ne…
😉
Jestli je ti/vám více, než nějakých 10–12 let (nedejbože 18+), rozejděte se a najděte si oba nějaké rozhodnější (´ráznější´) partnery (můžete pak randit ve čtyřech), protože takto umřete stářím dřív, než se k čemukoli ´rozhoupete´ – celí rozklepaní nervozitou…
😉

Další odpovědi
anonym

Jeden z vás dvou musí udělat první krok,aby jste se pohnuli dál,
zkus začít třeba ty sama,vem ho za ruku při procházce a to už je první krok,pak třeba při loučení zkus dát první pusu a pak už to půjde samo,budete se na sebe těšit každý den víc a víc a tím se i více poznáte.
Přeju hezký vztah
Jugar

jpau

Sex.

marci1

Tato otázka je nic neříkající. Zkus svoji situaci popsat detailněji a přesněji. 🙂
Doplňuji:
Pokud chceš, tak to udělej. Vem ho třeba za ruku. 🙂