Psychotic

Jak přestat promeškávat uzávěrky?

Když mi nad hlavou visí nějaká deadline, pokaždé si říkám, jak začnu s předstihem, abych nemusel spěchat, a tak dále… a nakonec stejně makám nadoraz těsně před ní a sotva stíhám. Podepisuje se to i na výsledné kvalitě. Případě uzávěrku i zmeškám. Nějaké tipy? Nějaký způsob, jak se přinutit?

Odpovědi
Kepler

Vyžaduje to dostatečnou sebekázeň, lépe odhadnout časový rozvrh práce a pro jistotu začít s prací raději o něco dříve. Budeš pracovat beze stresu a výsledek bude jistě kvalitnější. Žádný jiný zázračný recept na to není.

mosoj

To je tím, že řešíš deatline a pracuješ česky. Mysli česky a pracuj česky a bude vše v pořádku.

Psychotic

mosoj: Tady česky nikdo neumí. Když budu pracovat česky, vyhodí mě.