zjentek

Jak přesně funguje Paypal v dané situaci? Dokáže někdo stručně, jasně vysvětlit bez odkazů?

„Rybí tuk se nehodí na hubnutí? Posílat někomu, koho neznám, nebo nemám reference, peníze předem mimo paypal je opravdu HLOUPOST.“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-bojovat-proti-okradani-na-internetu-kdyz-jsem-vinna-i-ja

Tak teď jsem v pasti. Z výše citované věty Edisona by jeden řek, že paypal nám zachrání i ty prachy, které jsme již za nějakej produkt převedli. Tak kde uvažuju blbě? Je to tak? Zachrání? Já měl totiž za to, že když mě za zázračný lék na hubnutí zaplatíte třeba i skrz věhlasný Paypal, tak vám stejně pošlu rybí tuk! Nebo se pletu? Prosím o vysvětlení, pokud možno. Lze se podobnému skrzá Paypal bránit?
Dík. Neználek „tazisvět“ zjentek.

.............­........

Alien: No to je jedno, ale stejně pošlu ten rybí tuk! ;)

Jsem si zde téměř 100% jistej.

Nejlepší odpověď
Edison

Hlavně se přes paypal celkem dobře reklamuje… PLATBA. Ona tam nějakou dobu visí vinkulovaná pro příjemce, ale kdyby došlo k problému, tak oni peníze vrátěj a pak si to vyříděj s příjemcem. Sice jem přes paypal ještě nemusel platbu reklamovat, ale přes ebay je to ještě snažší, oproti bankovním převodům.

Další odpovědi
aliendrone

https://www.pa­ypal.com/cz/we­bapps/mpp/pay­pal-safety-and-security

Čemu na tom nerozumíš Tazi, ty ďáble jeden prajzácký? ;) :D :D
BTW – podobné ochrany dnes nabízí i jiné produkty – namátkou např. Twisto.