Odpovedi18

Je něco podobného jako PayPal?

Nějáká stránka, která když si ji propojíte s bankovním účtem, tak můžete platit tou stránkou? typicky příklad je PayPal

Odpovědi
quentos

U PayPalu ale neplatíš „tou stránkou“ , ale svou emailovou adresou. Na podobném principu pracuje třeba PayPay či MoneyBookers, ale co do poplatků a bezpečnosti z toho PayPal vychází nejlíp. https://www.pe­nize.cz/bezne-ucty/18294-levne-posilat-penize-do-zahranici-a-platit-na-netu-moneybookers-paypay-ci-paypal-to-umi