eso123

Jak přepravit např. autobus do Asie?

Nedávno jsem byl na exkurzi na letišti, kde vyprávěli jak přepravovali asi dvě auta v nákladním letadle až do Číny. Je tedy možné přepravit i autobus někam do Asie letadlem? A kolik taková přeprava stojí? Je levnější přepravit autobus lodí(přibližná ce­na)?

Odpovědi
honza19hk

ceny nevím ale autobus letadlem přepravit jde,ne sice každým ale jde.

matejscigel

Slobito napr boeing 747 nebo ayrbusem urciteho typu nazyvany velryba