ABC123

Co se stane s výškou, když letadlo provede náhlý přechod do prudkého stoupání (svíčky)?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Nějak ti nerozumím.
Pokud se letadlo tímto manévrem vzdaluje od zemského povrchu, zvětšuje se tím pádem jeho výška nad zemí!
Nebo se ptáš na něco jiného?

Další odpovědi
beer

Výška letadla (nad povrchem Země) se bude až do dokončení „svíčky“ zvětšovat. Nic jiného se s výškou nestane.

mosoj

Stoupání se bude rovnat rychlosti letadla.

anonym

pokud provede náhlý přechod do prudkého stoupání, tak si myslím, že bude mít pilot co dělat, aby neusnul z přetížení 🙂