tynamalkova

Jak přemluvit rodiče abych mohla na festival?

Tak je mi 17 let, a naši mě málo kam chtěj pustit..Táta se furt bojí abych nebyla těhotná (ani nemohu být když beru prášky a přítele nemám)
Festival je ve Vizovicích a já bydlím kousek od Brna..Ale co ji mám říct? vím že kdybych řekla že jede nějaká kámoška tak mě hned pustěj

Odpovědi
Bedy

A na co bereš prášky? Tím si jen zničíš zdraví a není-li důvod, tak je opravdu zbytečné je brát.
Mimochodem, trošku si odpovídáš sama – najdi si kámošku a jeďte spolu 😉

Děda Louda

Vezmi rodiče s sebou.

ponovotny

si myslím, že tady se nedá nic radit. Vypadá to, že prostě chceš jet a to okolo tě moc nezajímá ;)