Avatar uživatele
adri26

Jak přemluvit rodiče,aby mi dovolili koupit si nový mobil?

Dobrý den,mám takový problém.Od Vánoc mám mobil SE live with walkman.Jenže on se poslední dobou začal strašně sekat,zpomalil se,aplikace padají nebo se vůbec nespustí.Wifi taky strašně blbne.Ale je to tak,že chvíli všechno funguje a pak zas ne.Je mi jasné,že rodiče mi nový mobil nekoupí,když tenhle mám od Vánoc.Ale nechtějí mi nový mobil dovolit,ani kdybych si ho zaplatila sama.Nechtějí mi to dovolit,protože mám mobil teprve od Vánoc.Chtěla bych Nokiu Ashu 210 a ta cena je myslím super.Chci mobil,který něco vydrží.S těmi smartphony prostě nemám dobré zkušenosti.Nevíte,jak mám teda rodiče přemluvit,aby mi dovolili koupit si tu Nokiu?Děkuji za všechny rady.
Doplňuji:
Reklamovat ho nechci,protože ten mobil je stejně k ničemu.Byl to můj první smartphone a zároveň určitě poslední.Smartphony mi prostě nevyhovují.Radši mít mobil,kterému se hned nevybije baterka a nerozbije se tak lehce displej jako u smartphonů.Rodičům jsem ještě nevysvětlila,proč chci nový,protože jsem zatím nedostala odvahu.Ale sepíšu si,co bych jim tak řekla a vše to vysvětlím a třeba opravdu povolí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2510 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Ahoj, když starý mobil nefunguje tak jak má, proč ho nedáš reklamovat, když je pořád v záruce?
Jinak by možná pomohlo zformátování nebo update systému.
Tím rodiče uvidí, že není něco s mobilem v pořádku a třeba ti to dovolí.Zkoušela si jim vůbec vysvětlit a ukázat proč ho vlastně chceš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

a dokázala by si žít i bez něho?k živtou ho nepotřebuješ,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vzhledem k tomu, že mobil máš krátkou dobu, buď ho zkus reklamovat a nebo "vydrž" a počkej, až odejde úplně. Přece jen mobil není levná záležitost. :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kankys

Musíš do nich hučet a jednou musí povolit a máš ho.Asi moc výchovná rada to nebyla, ale otázka byla jasná :-)
P.S. taky pomáhají sliby klidně i který ani splnit nejde, a pak že se budeš učit a bla bla bla . . . .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

To jako že rodiče ti koupili mobil, který ti nevyhovuje nebo je vadný, ty ho chceš jen tak odložit a říct si o nový? Vůbec bych se nedivil, kdyby u vás došlo k domácímu násilí. Takhle se nedá hospodařit!!! Musíš se přece nejdřív postarat o to, aby se z něj vrátilo co možná nejvíc peněz. Jestli je vadný, tak ho nech opravit, pak ho prodej a z výtěžku si kup jiný, jednodušší. S tím by mohli rodiče souhlasit.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy