dust8

Jak překonat strach ze selhání u udělání online IQ testu na webu, když vím, že hodně pohořím a výsledek bude nízké IQ?

Nejlepší odpověď
annas

Uvědomte si, že existuje několik druhů inteligence – praktická, sociální, jazyková, matematická atd.

Uvědomte si, že tyto test nejsou komplexním hodnocením inteligence, ale týkají se spíš rychlosti reagovat,. Často jsou nejednoznačné, určené spíš pro zábavu.

Taiže dosaženou výši IQ neřešte, jsou jiná měřítka, které svědčí o tom, co ve vás je.

Znova opakuji, je několik druhů inteligence. Třeba nejste tak rychlý, ale precizní. Neřešte to.

Další odpovědi
Rokio

Vysoké IQ není příliš důležité. Daleko důležitější jsou tvoje dovednosti a vědomosti, pracovitost, charakterové vlastnosti a zdravotní stav. Také je podstatné mít pořádné vzdělání, abys mohl mít dobrou práci.

I člověk s IQ 90 může být inteligentní, společenský a charakterní s kvalitním vzděláním.

Pokud jde o odpověď na tvoji otázku, tak online IQ test dělej s vědomím, že skoro nic neznamená a výsledná hodnota tvého IQ nemá pro život téměř žádný význam.

Drap

Pokud znáš výsledek, tak neni důvod ho vůbec dělat.

zjentek

A proč mít strach z nízkého IQ? Jde snad o nějakou katastrofickou újmu v běžném životě? Třeba já bych MĚL STRACH, kdybych nedokázal vylézt na kakýkoliv strom venku. To bych měl v přírodě strach z vlků, divokých prasat a tak dále.

(Pochopil bych obavy, kdyby ses prezentoval třeba jako intelektuál, ale ani na to tady nevypadáš, tak čeho bojíš?)