Radek Tomáš

Jak překonat strach jezdit vlakem sám?

Odpovědi
Drap

Ještě vydrž Kolem desátého roku věku takový strach mizí. Pokud nezmizí navštiv psychologa.

elkon

Když nejsi plnoletý, tak nemáš co cestovat sám na tak dlouhou vzdálenost a ještě k tomu do zahraničí. Zde není psychologická poradna, řekni rodičům, ať tam s tebou zajdou.

plebs

Záleží na věku někdo si může dát štamprle slivovice někdo perník a pod.