Avatar uživatele
jennysh

Jak představit rodině přítelkyni (28),aby se na to každý nedíval blbě. Já (18).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, aramah, iceT, Andělé, johana 56, Fildas, anonym před 4449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Podle mě zase tak stará není,a velké plus bych viděla v tom,že ženy v tomhle věku už většinou vědí,co od života chtějí,nejsou to nevycválaná telata
Doplňuji:
Můj bratranec má přítelkyni starší o 15 let a jak jim to klape,je ale pravda,že ne každý se s tím smířil.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

A proč spěchat?
Není to o věku ale proč pospíchat.
Jinak normálně, rodičové to je má přítelkyně a máme se rádi.
A děj se vůle boží :)Před sto lety to stačilo :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já bych s tím asi nespěchala. V 18 letech na nic nehoří. Přítelkyně je sice v letech, kdy je zralá „na vdávání“, ale Vy máte ještě fůru času, abyste musel už dnes řešit situaci s představováním.
Syn mi tak dlouho a systematicky představoval svoje přítelkyně, až jsem mu to zatrhla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Ono to bude případ od případu,univerzální „recept“ asi neexistuje.
Před každým útokem se vyplácí udělat průzkum,zjistit pozice protivníka,na základě zjištěných faktů vypracovat strategii,pak obvykle následuje dělostřelecká příprava,po ní vlastní útok.
Toto platí u zelených makovic,rodina není samozřejmě nepřítel,ale existuje Strategie jako taková.
Předpokládám,že rodina alespoň něco ví,nebo tuší.
Metoda „blesk z čistého nebe“.......?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Jsem o 10 let starší než manžel. Taky rodina nebyla nadšená. Hlavně jsem měla děti už z předešlého manželství. No už si nějak zvykli, ale určitě si pro synáčka představovali nějakou krásnou, mladou a bohatou. No a to je ale jejich problém. D-:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Každopádně počítej s tím,že tvá matka bude poněkud zdrženlivá a to minimálně ve 2 oblastech

  • ve vztahu k partnerce syna bývají matky až posedlé kritikou a hledáním toho špatného
  • zřejmě nebude velký věkový rozdíl mezi rodiči a ní a tak bude obava,aby manžel nekoukal jinam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Zkusila bych zprvu o ní mluvit jako o kamarádce. Určitě společně s ostatními někam chodíte. Po čase můžeš říct, že xxx tohle a xxx tamto a pak že jste to dali dohromady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trnková

Ty nadtím přemýšlíš a přítelkyně ne? Nebudou se dívat blbě spíš na přítelkyni než na tebe? Běžné přítelkyně se nepředstavují, představují se vážné známosti.Já bych se v této pozici představovat nenehala.Jde o představení běžné ze společenské povinnosti? A jak to vidíš ty? Cítiš nutnost představení? Uvažuješ i o dalším? Chceš v 18 letech zakládat rodinu? Pak představuj.Nebo je ti s ní jen dobře, tak nepředstavuj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek