Avatar uživatele
Nela56

Jak si představujete ideální partnerský vztah ?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 305 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Spousta tolerance a harmonie v celém životě. Bohužel, předem to nikdo nedokáže odhadnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cvrčák

Kde se partneři navzájem respektují a vzájemně doplňují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Už vidím quentose jaká posouvá zpět otazník!
Nejideálnější vztah je nedělat ho ideálním.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Doplňování, určitá shoda (v názorech), tolerance, podpora, nejlepší důvěra, naprostá upřímnost a vřelost, skvělá komunikace bez pocitu studu, bez předsudků nebo obav ohledně nepochopení a odsouzení z druhé strany, vzájemné respektování a úcta, nejen partneři/manželé a milenci, ale zároveň nejlepší přátelé, vážnost, ale i hašteřivost/škádlení a určitý smysl pro humor, romantika, ale i vášnivost a živočišnost. Akceptování druhého takového, jaký je, žádná idealizace. Priorita jeden pro druhého (snad kromě dětí - to už pak prostě celkově rodina na prvním místě). Vzájemné projevování náklonosti, slova, gesta, doteky. Uznat chybu a omluvit se, nebát se toho. Samozřejmě láska a zamilovanost, ale to jsem bral jako samozřejmost.
Nejlíp, když je to partner podle preferencí (vzhledově, charakterově, podle zálib a podobně... ale nemusí to být nezbytností).
To celé se odráží i v žití, každodenním životě, událostech, akcích. Společně si užívat chvíle doma sami (nebo s dětmi), ale občas samozřejmě trávit čas i mimo domova, ať nejsme pořád na jednom místě (kultura, cestování, vzdělávání a podobně).

Ve stylu "mé problémy, trápení a obavy jsou i tvé" (či lépe: tvé problémy = mé problémy). Samozřejmě sdílení i všeho dobrého a vzájemná pomoc, podpora a zlepčování/posouvání se v životě.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ideální partnerský vztah je obdobou ideální kapaliny nebo plynu ve fyzice. Tedy něco TEORETICKÉHO s reálně bezvýznamným PRAKTICKÝM dopadem. :)

Přirozeně jsem ale i tuto problematiku vyřešil (jak jinak, jsem ALIENDRONE ;) :D), je to v zásadě velice lehké. Stačí z partnerského vzahu vyškrtnout pouhé 2 nezdařilé elementy (muže a ženu) a voilá - MÁŠ TO! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy