S3X80M8A

Jak poznat, že vzbuzuji v muži zájem?

Jeden muž v mé blízkosti se mi již nějakou dobu líbí, ale nejsem si jistá, že je to oboustranný cit. Jak můžu poznat, že o mě má také zájem, jako já o něj?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Obvykle mluví potichu a navazuje oční kontakt.

Další odpovědi
elkon

Dej mu to najevo. pokud nevíš jak na to, tak na to asi ještě nemáš.

marci1

Pokud ho zaujmeš, začne si bezděčně upravovat vlasy, což značí to, že se snaží zkrášlit a být pro tebe sexy, tvrdí experti. Signálem by měl být i upřený pohled, kterým tě intenzivně sleduje. 🙂

paul1

Tedy pokud vypadáte aspoň přibližně jako na atavaru, tak se nemusíte obávat, že nevzbudíte v mužích zájem. Stačí sledovat drobné signály u těch ostýchavějších
(např. drobné zakoktávání) a u těch smělších tam to půjde samo, dají Vám najevo sympatie bez zábran.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.