kurec

Jak poznat, zda ode mě v inzerátu chtějí umět něco nakreslit?

https://www.pra­ce.cz/nabidka/144266007­9/?rps=86
Jelikož logo se dá vytvořit i na klávesnici bez potřeby něco nakreslit na grafickém tabletu.

Odpovědi
BeRaut

Nic takového tam nepíší..... Ale jestli si chceš být jistý, není nic lehčího než tam zavolat.

Funna

trochu špatně čteš…nikdo po tobě nechce kreslit něco rukou, i když u grafika se předpokládá grafické cítění…a v inzerátu je – znalost Corel, Adobe…a to jsou programy u kterých se kreslí myší výměrem z menu, ne rukou na tabletu el. tužkou…