miskovas

Jak poznat, jestli se líbíte klukovi?

Odpovědi
Alesh

To nikdy nechci poznat! 🙂

Smack

Očima tě bude často sledovat.

seraphico

Univerzální pravidlo neexistuje. Někteří jsou nesmělí a nedávají na sobě nic znát a někteří zase pro změnu nadbíhají seč jim síly stačí. Obecně platí, že pokud se některá dívka chlapci líbí, tak se o ní zajímá, mluví s ní častěji a častěji, vyptává se na ní u jejích kamarádek, zamilovaně se na ní dívá a dává najevo svou náklonnost. Každý to má ale jinak, takže pokud chcete mít jistotu, tak nejsnazší je si s ním někam zajít a zjistit to sama, bez nějakých signálů.🙂

Reezo

Záleží jak moc to ten kluk dává najevo, ale například: pohledy, doteky, bude mu třeba dobře v tvé přítomnosti. Často se tě na něco ptá, zve tě ven, píše ti, atd…

Čím větší zájem budeš cítit z jeho strany, tím pravděpodobněji se mu líbíš. Pokud bude stydlivý, tak to může být těžší poznat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.