Postmaster

Jak poznat jaká/která ideologie je zde u moci?

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, fanatismus, dogmatismus atd. je zde…?

Nejlepší odpověď
annas

Příslovce zde odkazuje na místo, kde se právě nachází mluvčí,. Vy se nacházíte na stránce odpovědí.

Vy i já jsme tady, na tomto místě,. Takže zájmenné příslovce je nevhodně volené.

Těžko říct, který druh ideologie vládne zde na Odpovědích. Různé názory či myšlenky na světové i české politické dění.

Často se názory různí, jak je možné sledovat.

Další odpovědi
Dochy

odezdikezdismus

Ametyst

Post-demokracie.

df

Oligarchie

https://a2lar­m.cz/2019/09/­oligarchie-v-cesku-vladnou-tu-penize-patnacti-nejbohatsich/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.